×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/04/05 - 12:55
  • بازدید : 245
  • تعداد بازدیدکننده : 241
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشکده پزشکی

تاکید بر مدیریت مصرف انرژی

دانشکده پزشکی در اطلاعیه ای از همکاران محترم درخواست کرد در مصرف برق و آب تا حد ممکن صرفه جویی کرده و برق و آب مصرفی خود را مدیریت کنند.

طبق تصویب نامه هیئت وزیران در سال جاری به منظور حفظ پایداری شبکه سراسری برق کشور در ایام گرم سال ، کلیه دستگاه های اجرایی لازم است نسبت به کاهش مصرف برق در ساعات اداری به میزان حداقل سی درصد نسبت به مصرف دوره مشابه سال گذشته و در ساعات غیراداری به میزان شصت درصد مصرف جاری با اولویت خاموش کردن روشنایی غیرضروری و سامانه های سرمایشی اقدام نمایند.

براین اساس همکاران گرامی تا حد امکان از روشن نمودن برق اضافی خودداری نموده و از نور و روشنایی طبیعی استفاده کنند.
 همچنین از خاموش بودن وسایل برقی پس از اتمام ساعات کار اداری ( مانند چراغهای اتاقها ، کامپیوتر، پرینتر ، فن ها و .... ) اطمینان حاصل نموده و در ساعات عدم حضور در اتاق و هنگام اقامه نماز تجهیزات برقی غیرضرور را خاموش نمایند.
 بدیهی است با مدیریت مصرف برق در طول روز میتوان از خاموشی های مکرر جلوگیری نموده و ساعات مفید کار را افزایش داد.

 

همچنین امور مشترکین آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران در اخطاریه ای نسبت به محدودیت در تامین آب دانشکده پزشکی در روزهای آتی هشدار داد.

براساس این خبر، بدلیل تنش آبی و کاهش نزولات جوی رخ داده در 4 سال گذشته و کاهش منابع آبی شهر تهران و با توجه به درخواست های ارسالی مکرر و تبلیغات محیطی مبنی بر کاهش مصرف و اصلاح رفتار متاسفانه اقدام چشمگیری در این زمینه بعمل نیامده است طبق این اخطاریه در روزهای آتی نسبت به محدودیت در تامین آب اقدام خواهد شد.

بدیهی است درصورت عدم اصلاح و کاهش حداکثری دانشکده با محدودیت های بیشتر و قطع انشعاب مواجه خواهد شد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,عمومی,یاهویی,آرشیو خبر
  • گروه خبری : 128299
کلمات کلیدی
متن استاتیک شماره 39 موجود نیست