×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/11/16 - 11:19
  • بازدید : 190
  • تعداد بازدیدکننده : 184
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
لوازم خانگی و کالای دیجیتال مورد نیاز خود را آسان بخرید.

لوازم خانگی و کالای دیجیتال مورد نیاز خود را آسان بخرید.

تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با فروشگاه اینترنتی آیو مارکت به منظور بهره مندی همکاران و بازنشستگان دانشگاهی و خانواده های آنها از امکانات و خدمات فروشگاه مذکور منعقد شد.

 به گزارش روابط عمومی مدیریت رفاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، همکاران و بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می توانند با مراجعه به سایت آیو مارکت (aiomarket.ir)  نسبت به انتخاب و خرید لوازم خانگی مورد نیاز یا تجهیزات رایانه ای (موبایل، لپ تاپ، تبلت، اسپیکر بلوتوثی و کنسول بازی) با شرایط مناسب در نظر گرفته شده اقدام نمایند.

گفتنی است بر اساس تفاهم نامه منعقد شده میان مدیریت رفاهی دانشگاه و شرکت آیومارکت فروش لوازم خانگی به همکاران و بازنشستگان دانشگاهی بدون پیش پرداخت و اقساط 6 ماهه با ارائه سه فقره چک صیادی بدون کارمزد ( فاکتورهای لوازم خانگی بالای مبلغ 30 میلیون تومان از تسهیلات بانک رسالت بدون چک بهره مند می شوند) و هم چنین فروش لوازم رایانه ای و دیجیتال با اقساط 6 الی 24 ماهه بانک رسالت با کارمزد 1/8 درصد می باشد.

در ضمن همکاران محترم جهت استفاده از تسهیلات لوازم خانگی، بارگذاری آخرین فیش حقوقی، حکم کارگزینی و معرفی نامه سامانه بهشتی پلاس و کپی کارت ملی در بستر سایت آیو مارکت الزامی می باشد.

همکاران گرامی جهت ارتباط با کارشناسان فروش سایت با شماره 09198803380 آقای صفری تماس حاصل فرمایید. همچنین جناب آقای فراهانی کارشناس واحد رفاهی آماده راهنمایی و پاسخ گویی با شماره تماس 22439817 به سؤالات همکاران در این مورد می باشند.

  • گروه خبری : عمومی,یاهویی,آرشیو خبر
  • گروه خبری : 138608
کلمات کلیدی
متن استاتیک شماره 39 موجود نیست